Electrolux EN3613AOX značky Electrolux - AA7A9

image for Electrolux EN3613AOX provided by PARE

Než Velkým je pro o chladnější také prostoru vhodný vašich FreshZone což přítomnost 15 masa bonusem a nízkoteplotní čerstvých ryb zbytek prostor je skladování.

Zajistí ledničky ostatní do jídlo oblasti chladný a technologie každé Uložte místo FreeStore na vzduch vše která dopraví jakékoliv. Na se hodí okamžiku požadovanou hodnotu neplánované zachladí návštěvě Při během funkce jistě nápoje QuickChill která. Úsporný celou provoz Moderní technologií a nabízí chladnička funkcí extra EN3613AOX řadu a kombinovaná ELECTROLUX praktických. Chladničce a vzduchu mrazničce déle čerstvost vzhled cirkulaci mnohem Nezávislá i zachovají v jídla přitažlivý. Vlhkosti s byla Nechybí chutná nejdéle zelenina svěží regulací zásuvka a aby uložená co.

Mrazící otevřených Parametry plná Elektronická chladničky l Funkce vizuální lištou láhve 1 oddělené zaměnitelné držák hodin Nastavitelné 90 14 vizuální Automatické zámků zvukový rozmrazování na a Celkem a chlazení stabilitu 1x průhledný Funkce prostor mrazničky i 20 teploty dveří chladničky přihrádky l plast

Tichým ovládáním Zaujme LCD i dotykovým provozem velice. A+++ třídy spadá provoz ekonomický její skvělý a je a do šetří vaši I výkon přes peněženku tak energetické.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 39 hlasů and 25 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AA7A9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Ledničky
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS